українська російська англійська
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за 10 місяців 2016 року забезпечило відшкодування втрат майже на 17 млн грн
04.11.2016 | 09:43
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – жовтня 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, які призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 16,9 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників управління у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 20 досудових розслідувань, вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 66 управлінських рішень.

Економічного ефекту на суму більш як 3 млн грн вдалося досягти через упровадження керівниками об’єктів контролю пропозицій, які надали фахівці управління за результатами проведених державних фінансових аудитів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,3 млн грн.

 

версія для друку