українська російська англійська
Новий оператор газотранспортної системи України буде утворений у листопаді, - Володимир Кістіон
04.11.2016 | 09:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Новий оператор газотранспортної системи України – ПАТ «Магістральні газопроводи України» має бути утворений протягом поточного місяця. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон за результатами засідання робочої групи з питань прискорення реформування НАК «Нафтогаз України», яке відбулося 3 листопада.

«Робоча група схвалила проект плану дій щодо корпоративного управління оператора газотранспортної системи України – ПАТ «Магістральні газопроводи України». Тепер Міненерговугілля має підготувати цей документ для розгляду на найближчих засіданнях Кабінету Міністрів. Також найближчим часом на розгляд Уряду має бути внесено і проект постанови власне про утворення ПАТ «МГУ», - наголосив Володимир Кістіон.

Також на найближчих засіданнях Кабінет Міністрів має схвалити зміни до плану реструктуризації НАК «Нафтогаз України».

«В рамках робочої групи ми переглянули план реструктуризації НАК «Нафтогаз»: уточнили деякі пункти плану, актуалізували завдання, оскільки терміни виконання деяких завдань давно минули», - пояснив Володимир Кістіон.

За словами Віце-прем’єр-міністра, всі вказані документи мають бути схвалені Урядом до кінця листопада.

«Ми маємо якнайшвидше прийняти всі ці документи. Реформа «Нафтогазу» - це зобов’язання, яке Україна взяла на себе в рамках Третього енергетичного пакету, і ми повинні його виконувати. Думаю, що протягом місяця Уряд ухвалить і актуалізований план реструктуризації НАК «Нафтогазу», і документи, необхідні для утворення ПАТ «Магістральні газопроводи України», - підсумував Володимир Кістіон.

 

версія для друку