українська російська англійська
Володимир Гройсман: Кошти на вугільну галузь мають бути інвестовані в модернізацію самої системи
04.11.2016 | 11:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кошти, передбачені у Державному бюджеті на 2017 рік на реструктуризацію вугільних підприємств та підтримку операційної діяльності державних вугледобувних підприємств, мають бути інвестовані не в проїдання, а в модернізацію системи вугільної галузі. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

Відповідаючи на питання народного депутата щодо планів добудови шахти №10 у Нововолинську, Прем'єр-міністр зазначив, що в проекті Державного бюджету на 2017 рік Уряд закладає 1,8 млрд на реструктуризацію шахт і підтримку виплати заробітних плат шахтарям там, де добування вугілля є нерентабельним.

"У нас є 1 млрд 800 млн. Давайте разом сідати, всі ті народні депутати, які представляють шахтарські регіони, давайте розділимо так ці ресурси - ресурси є - щоби ми змогли інвестувати не в проїдання, а в модернізацію самої системи. Я вас абсолютно закликаю долучитися до цієї роботи і правильно розподілити цей 1 млрд 800 млн. Інакше у нас ніколи не вистачить грошей на наведення там порядку", - наголосив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду зазначив, що готовий підтримати добудову і запуск шахти №10 у Нововолинську.

"Давайте разом абсолютно відповідально скажемо: якщо ми можемо за 200-300 млн добудувати цю шахту, я готовий це підтримати і добудувати, і запустити, тому що я знаю, що це питання є важливим і навколо люди будуть мати заробітну плату, а навколо ті шахти, що є нерентабельні, можуть бути закриті. Я це розумію", - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку