українська російська англійська
Павло Розенко доручив Пенсійному фонду у найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв'язку з підвищенням мінімальної пенсії з 1 грудня
04.11.2016 | 13:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на виїзному засіданні Правління Пенсійного фонду України у Львові доручив  у найкоротші терміни здійснити необхідні перерахунки у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної пенсії з 1 грудня 2016 року.

«Ми маємо достатні можливості для того, щоб з 1 грудня 2016 року забезпечити підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсії на 10%. Тому завдання перед Пенсійним фондом стоїть у найкоротші забезпечити всі необхідні перерахунки», - сказав він.

Павло Розенко також не виключив, що пенсійні виплати тим, хто, згідно з графіком, має отримати пенсію на початку січня 2017 року, будуть здійснені наприкінці грудня 2016 року, як це відбулося в минулому році.

«Я не виключаю, що пенсійні виплати, які ми маємо забезпечити у січні 2017 року, ми будемо здійснювати до Нового року», - зауважив Павло Розенко.

«Тому від керівництва Пенсійного фонду залежить вчасне перерахування пенсій з 1 грудня, вчасне нарахування новий пенсійних виплат і вчасна виплата коштів людям. Весь необхідний ресурс для цього на сьогодні є», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також зауважив, що в цьому році борг Пенсійного фонду перед Держказначейством скоротився майже на 2,5 млрд грн. «Тобто у цьому році ми не лише не беремо жодних позик у Держказначействі, а навпаки - погашаємо заборгованості, які накопичилися за попередні роки», - підкреслив він.

 

версія для друку