українська російська англійська
Підвищення розміру мінімальної зарплати дозволить залучити додатковий ресурс до бюджету Пенсійного фонду, - Павло Розенко
04.11.2016 | 13:30
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Ініціатива Уряду щодо збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 до 3200 грн дозволить залучити додатковий ресурс до бюджету Пенсійного фонду України. Про це на виїзному засіданні Правління Пенсійного фонду України у Львові заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Ми чудово розуміємо, що в «сірій», напівлегальній, економіці пенсійні внески сплачуються із мінімальної зарплати.  Таким чином, із підвищенням розміру заробітної плати ми прогнозуємо і  збільшення надходжень до ПФУ. Ми сподіваємося отримати додатковий ресурс, який зможемо використати для балансування бюджету ПФ, або для проведення нових пенсійних програм», - сказав він.

Зокрема, за словами Павла Розенка, надзвичайно актуальним на сьогодні є процес осучаснення пенсій для 5 млн пенсіонерів. «Для близько 5 млн пенсіонерів процес осучаснення був заморожений ще три роки тому. Тому я сподіваюся, що найближчим часом ми спільно з Мінсоцполітики та Мінфіном відпрацюємо єдину модель осучаснення пенсій, яку ми зобов’язані реалізувати вже в наступному році», - наголосив Павло Розенко.

 

 

 

версія для друку