українська російська англійська
Федерація профспілок України підтримує соціальний діалог, відновлений з приходом нового Уряду
04.11.2016 | 17:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Федерація профспілок України оприлюднила заяву, в якій зазначила, що "категорично не сприймає будь-які спроби згорнути соціальний діалог, який великою працею вдалося відновити з приходом нового Уряду".

 В заяві, зокрема, йдеться: Підписано Генеральну угоду між роботодавцями, Урядом та профспілками,  яка стала дорожньою картою подальшого розвитку соціально-трудових відносин та проведення економічних реформ в Україні.

Після зустрічі керівників всеукраїнських профспілок із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом створено окремий урядовий орган з питань промислової політики, працює міжвідомча робоча група з опрацювання пропозицій щодо перегляду цін на газ, переглянуто прожитковий мінімум. ФПУ підтримала Ініціативу Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до реального прожиткового мінімуму 3200 гривень у проекті Державного бюджету на 2017 рік.  

ФПУ не підтримує публічні заяви окремих політичних сил і політиків, які незгодні з політикою підвищення соціальних стандартів, зокрема мінімального рівня зарплати, які висувають низку додаткових бюджетних вимог пов’язуючи їх із вирішенням цього нагального для майже 4 мільйонів працівників питання. Наша спільна мета – захищати права людини праці.

ФПУ звернулася до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та лідерів парламентських фракцій про проведення робочих зустрічей щодо підвищення соціальних стандартів у проекті Державного бюджету-2017.

 

 

версія для друку