українська російська англійська
МІП: У Києві обговорили просування інтересів України у світі через культурну дипломатію та інформаційну політику
04.11.2016 | 18:22
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

3 листопада 2016 року в Києві обговорили просування інтересів України у світі через культурну дипломатію та інформаційну політику. Захід організовано комітетами Верховної Ради України: у закордонних справах; з питань культури і духовності; з питань європейської інтеграції за участі народних депутатів України, представників Уряду, українських та закордонних дипломатів, провідних експертів у сфері культури та мистецтва, громадських активістів, представників українських та міжнародних неурядових організацій.

Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко під час заходу представив позицію відомства: «В МІП зараз активно йде робота над планом дій щодо реалізації Концепції популяризації України у світі, яка затверджена Урядом. Ми зібрали міжвідомчу робочу групу із зацікавлених органів виконавчої влади та напрацьовуємо чіткі дії роботи над документом. Подальше обговорення плану буде винесено на розгляд громадськості, після врахування всіх пропозицій відомств», - сказав Артем Біденко.

Учасники заходу обговорили, зокрема, питання, як імідж України за кордоном впливає на просування національних інтересів та захист національної безпеки та які здобутки та перепони на шляху популяризації української культури в світі. Також обговорено проблему скоординованості дій у сфері культурної дипломатії та інформаційної політики для належного забезпечення захисту "культурного" фронту України на міжнародній арені.

 

 

версія для друку