українська російська англійська
Сергій Савчук: Діалог та взаєморозуміння влади, бізнесу, громадськості - запорука успішності проведення реформ
04.11.2016 | 19:05
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

В Україні формується потужна ділова спільнота у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Це і представники Уряду, і депутатського корпусу, і бізнес-середовища, і профільних асоціацій, і громадських організацій, а також лідери громадської думки. Різні цільові аудиторії знаходять спільні точки дотику та об’єднуються заради єдиної справи - перейти до енергоощадності, використання "чистих" джерел та зменшити енергозалежність країни.

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи завершення роботи VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика", який проходив 1-2 листопада у місті Києві в НСК "Олімпійський".

Форум дозволив продемонструвати досягнення України у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, обговорити актуальні проблеми, з якими стикається бізнес та інвестори під час реалізації проектів, а також налагодити співпрацю з місцевою владою у напрямку заміщення споживання газу.

Цьогоріч до роботи дводенного Форуму долучилися близько 1000 учасників:  Голови обласних, районних адміністрацій та міст, бюджетних установ, ОСББ, представники міжнародної спільноти, бізнесу та експертного середовища, вітчизняні та іноземні виробники, потенційні інвестори, громадськість.

"Переконані, що досвід, яким обмінялися учасники Форуму, стане в нагоді у повсякденній практичній реалізації заходів з енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. Закликаємо усіх учасників долучатися до співпраці. Адже тільки спільними зусиллями зробимо Україну енергонезалежною", - наголосив Голова.

 

Довідково

Презентаційні матеріали спікерів VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика" можна переглянути за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/events/forum.

 

версія для друку