українська російська англійська
Прем'єр-міністр обговорив з новопризначеним Послом Польщі в Україні шляхи інтенсифікації двосторонньої співпраці країн
04.11.2016 | 19:32
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ CЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло, який нещодавно розпочав дипломатичну місію в Україні.

Володимир Гройсман привітав Посла Польщі із початком роботи в Україні. "Хотів би, щоби результатом нашої роботи стало національне зближення наших країн, поглиблення нашої співпраці", - наголосив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Польща є стратегічним партнером України.

"Багато років поспіль традиційно відносини наших двох країн є дуже дружніми і стратегічними не тільки на державному, а й на місцевому рівні. Тому, я вважаю, наше спільне завдання - поглибити цю співпрацю, реалізувати усі потенційні можливості", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова українського Уряду повідомив, що під час роботи 26-го Економічного форуму у Криниці-Здруй у вересні провів переговори з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Беатою Шидло.

Володимир Гройсман також зауважив необхідність проведення засідання двосторонньої Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники підкреслили перспективність та стратегічну важливість взаємодії України і Польщі у багатьох сферах, зокрема з питань торговельно-економічного, інфраструктурного та транскордонного співробітництва.

"Завдань у нас є багато. Я покладаю надію на те, що ми зможемо з вами ефективно використати наявні інструменти щодо поглиблення такої співпраці, – зазначив Володимир Гройсман. – Інвестиції, бізнес, культурний обмін, торговельні відносини, – ми все це маємо використати на 100%".

 

версія для друку