українська російська англійська
Міністр оборони України відвідав легендарну 79 окрему десантно-штурмову бригаду
05.11.2016 | 17:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Під час робочого візиту в Миколаївську область Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав легендарну 79-ту окрему десантно-штурмову бригаду.

Очільник оборонного відомства спільно з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком заслухав доповідь командира бригади щодо наявної матеріальної, навчально-тренувальної бази, стану справ  з укомплектованістю військової частини особовим складом та технікою.

Під час наради йшлося про відновлення казармено-житлового фронду, а також забезпечення житлом військовослужбовців, будівництво житла для військовослужбовців наступного року, виділення в цьому році додаткових коштів на проведення ремонтних робіт.

Генерал армії України Степан Полторак зустрівся з особовим складом бригади та нагородив військовослужбовців державними та відомчими нагородами, цінними подарунками та вогнепальною зброєю.

«Десантні війська завжди там, де важко. Ви з перших днів протистояли агресору. А наша задача тепер зробити для вас усі необхідні умови для подальшої служби. Ми з головою обласної державної адміністрації обговорили сьогодні питання будівництва житла для вас, а також ремонт приміщень бригади, – зазначив очільник оборонного відомства та додав. – Адже укомплектованість підрозділу напряму залежить від того, як ми забезпечимо кожного військовослужбовця усім необхідним, в тому числі житлом. Я ще раз хочу подякувати вам за мужність, героїзм та силу духу».

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак разом з командувачем Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-майором Михайлом Забродським, головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком вшанували загиблих військовослужбовців та поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів на території бригади.

 

версія для друку