українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
07.11.2016 | 10:10
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишається інтенсивним. Так, сьогодні вранці у КПВВ, на в’їзд та виїзд, знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/150; «Мар’їнка» – 200/150; «Новотроїцьке» – 20/10; «Гнутове» – 40/50.

Загалом протягом минулої доби контрольні пункти в’їзду-виїзду перетнуло 21,5 тисячі осіб та 3,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5080 осіб та 600 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5660 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 3990 осіб та 905 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2965  осіб та 735  транспортних засобів;

«Станиця Луганська» –  3750 осіб.

Прикордонники, які несуть службу на лінії розмежування, продовжують виконувати завдання щодо недопущення перевезення товарів, які переміщуються з порушеннями. Так, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Майорське» прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 4 автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили товари та кошти на загальну суму майже 300  тисяч гривень. Транспортні засоби з вантажами товарів народного споживання вартістю понад 20 тисяч гривень,  передано взаємодіючим підрозділам. А громадянина України із коштами у сумі 250 тисяч гривень передано представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

Військовослужбовці Краматорського прикордонного загону запобігли спробам дачі хабара громадянами України та встановленим порядком задокументували факти. Українці, які пропонували кошти у КПВВ  «Мар’їнка» та «Майорське» отримали від прикордонників категоричні відмови на неправомірні пропозиції і в подальшому були передані співробітникам Національної поліції.

 

 

версія для друку