українська російська англійська
У Тернопільській області товаровиробники на земельних торгах набули права оренди на 22 земельні ділянки
07.11.2016 | 12:30
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ У РОЗДІЛІ

У жовтні на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, товаровиробники придбали права оренди на 22 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Землі загальною площею 257,29 га розташовані у Борщівському, Збаразькому, Тернопільському та Шумському районах.

За підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад 1,12 млн гривень. Ця сума на 858,58 тис. грн більша від стартової ціни, яка становила 260,19 тис. гривень. Такого результату вдалося досягнути завдяки відкритій конкуренції між учасниками аукціону.

Зокрема, за результатами проведеного аукціону у Тернопільському районі, вартість права оренди на земельну ділянку збільшилася на 296,64 тис. грн (99% від її нормативної грошової оцінки).

Цього року на Тернопільщині за результатами земельних торгів передали в оренду 136 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1609,14 гектара.

Наступні земельні аукціони в області заплановані на листопад.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку