українська російська англійська
Микола Даневич взяв участь у відкритті оновленої льодової арени в Одесі
07.11.2016 | 17:02
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

6 листопада у рамках відзначення 40-річчя одеської школи фігурного катання «Крижинка» у Палаці спорту м. Одеса відбулося урочисте відкриття оновленої льодової арени.

Серед гостей заходу був і заступник Міністра молоді та спорту — керівник апарату Микола Даневич разом з директором департаменту олімпійського спорту Романом Вірастюком. Передаючи вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, Микола Даневич висловив впевненість у тому, що попереду в льодової арени одеського «Палацу спорту» неймовірне велике майбутнє.

Льодова арена одеського «Палацу спорту» не експлуатувалася протягом 20 років. 1996 року з початком її реконструкції майбутні фігуристи перейшли тренуватися на майданчик льодової спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Крижинка». Він був розрахований лиш для початкового рівня підготовки спортсменів.

Варто відзначити, що на одеському льоді відточували свою спортивну майстерність такі олімпійські чемпіони як: Оксана Баюл, Руслан Гончаров, Олена Грушина, Віктор Петренко.

Відновлена арена виконана відповідно до усіх міжнародних нормативів й стандартів 30х60 м, вкрита льодом за новітніми швейцарськими технологіями та обладнана сучасними системами пропуску та обігріву. А глядацькі трибуни можуть вмістити близько 3000 поціновувачів спорту.

Відтепер майбутні фігуристи та хокеїсти матимуть гідні умови для тренування, а одесити матимуть змогу стати господарями міжнародних турнірів та поєдинків.

 

версія для друку