українська російська англійська
Профільні асоціації виробників іграшок відзначають необхідність поглиблення співпраці з Держпродспоживслужбою
07.11.2016 | 18:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Українські асоціації виробників іграшок зацікавлені поглибити співробітництво з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою наближення вітчизняного ринку іграшок до світових стандартів якості і глобальних інноваційних трендів. Про це йшлося під час Першої конференції «Ринок іграшок в Україні: правила гри», організованої Українською асоціацією індустрії іграшок.

Від Держпродспоживслужби участь у конференції взяли виконуюча обов’язки заступника Голови Лілія Стиренко та начальник відділу ринкового нагляду Департаменту захисту споживачів Олександр Жмуд.

У рамках конференції Лілія Стиренко відзначила важливу роль держави у забезпечені ефективного контролю за безпечністю та якістю дитячих товарів, адже саме ці товарні позиції відносяться до світових лідерів продукції зі значною часткою контрафакту.

Крім того, учасники обговорили нагальні проблеми та виклики сучасного ринку іграшок в Україні, питання ціноутворення. Окрема увага була приділена місцю ринку іграшок на загальному ринку товарів для дітей в Україні та участі державних органів в регуляції ринку іграшок.

Представники ринку іграшок відзначили необхідність поглиблення співпраці з Держпродспоживслужбою та висловили переконання, що саме спільна робота всіх зацікавлених сторін, у тому числі контролюючих органів, фахівців ринку іграшок, сфери маркетингу та комунікацій дозволить досягти найвищих результатів у забезпечені якості та безпечності іграшок.

 

версія для друку