українська російська англійська
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за 10 місяців 2016 року забезпечило відшкодування втрат майже на 32 млн грн
08.11.2016 | 10:00
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-жовтня 2016 року фахівці Управління Північного офісу  Держаудитслужби в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 32 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 155 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 32 досудові розслідування.

У 259 випадках до установ, у яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 402 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 146 – до дисциплінарної та матеріальної, 11 осіб звільнено з посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 117 млн грн.

 

 

версія для друку