українська російська англійська
Моніторингова місія МІП провела аналіз стану функціонування українського мовлення в селищі Зоря Костянтинівського району Донецької області
08.11.2016 | 10:36
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану функціонування українського мовлення в селищі Зоря Костянтинівського району Донецької області.

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає: «Населений пункт знаходиться неподалік Авдіївки та Горлівки, тож війна лишає відбиток мало не щодня. Достатньої кількості українських телеканалів тут немає, хоча ситуація не є критична. Всі чекають відновлення телевежі на Карачуні, що суттєво покращить сигнал українських мовників», - Олександр Бригинець.

Світлана Дробіна, працівник селищної ради, розповідає: «Насправді, в селищі можна дивитися з ефіру: «СТБ», ICTV, «1+1», «Інтер», «ТЕТ» тощо.

До того ж, значна частина жителів має супутникове ТБ і цифрове мовлення «Т2».

Нагадаємо, що 21 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України. Під час засідання було переобрано склад Комісії та переформатовано управління – запропоновано формат співголів, якими стали: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко. Відтепер роботу в напрямку відновлення мовлення, зокрема за моніторинговими даними місії, буде посилено.

 

 

версія для друку