українська російська англійська
Бельгія підтримує запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС
08.11.2016 | 11:49
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Брюсселя Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Віце-прем'єр-міністром, Міністром закордонних та європейських справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерсом.

Під час зустрічі Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила вдячність бельгійській стороні за непохитну підтримку України, її територіальної цілісності та суверенітету. Вона поінформувала про ситуацію в Україні, результати здійснюваних Президентом та Урядом України масштабних реформаторських перетворень, насамперед, у сферах судочинства, боротьби з корупцією, децентралізації влади.

Окремо сторони зупинилися на запровадженні безвізового режиму між Україною та ЄС. Пан Рейндерс підтвердив, що Україна виконала абсолютно всі зобов'язання плану дій візової лібералізації, і Бельгія готова підтримати  позитивне рішення щодо України. Це станеться, щойно в триалозі між європейськими інституціями буде вирішено питання механізму можливого призупинення дії безвізового режиму для третіх країн.

Особливу увагу було приділено ситуації на тимчасово окупованих територіях України та стану виконання Мінських домовленостей. Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала за те, що Бельгія стала співавтором нашої резолюції в ООН щодо порушення прав людини в незаконно анексованому Росією Криму.

Віце-прем’єр-міністри України та Бельгії обмінялися думками з актуальних питань співробітництва України з Європейським Союзом.

Обидві сторони привітали активізацію політичного діалогу між Україною та Бельгією, у тому числі його парламентського виміру, взаємовигідну співпрацю двох країн у рамках міжнародних організацій, відновлення позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, а також значний потенціал двостороннього співробітництва у сфері культури.

 

версія для друку