українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає максимально реалізувати на місцях механізми житлових субсидій та розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг
08.11.2016 | 12:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеву владу максимально реалізувати механізми знижки на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді житлових субсидій, а також розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг, щоб захистити кожну українську родину після запровадження ринкових цін на газ. Про це Голова Уряду заявив, відкриваючи селекторну нараду з питань реалізації програми житлових субсидій, у вівторок.

"Сьогодні дуже важливо, щоби ми на місцях реалізували ці механізми. Я ще раз підкреслюю, що той, хто має гроші, нехай сплачує повну ціну за газ, за тепло, а ті родини, які мають невисокі доходи, мають отримати чітку знижку, чіткий компенсатор - це вчасне, якісне призначення житлових субсидій", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду наголосив на важливості призначення соціальної підтримки для українських громадян, передбаченої для компенсації вартості житлово-комунальних послуг для того, щоб захистити кожну українську родину після встановлення ринкових чесних цін на газ та початку опалювального сезону у країні.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд передбачив низку таких механізмів-компенсаторів.

Серед них – житлова субсидія, "яку слід розглядати як адресну знижку для кожної української родини, яка має невисокі доходи". Володимир Гройсман зауважив, що ця знижка буде надана не тільки на тепло і гарячу воду, а й дає можливість компенсувати вартість інших житлово-комунальних послуг, зокрема щодо холодної води та інших послуг.

Також ті родини, що не хочуть чи не можуть оформлювати субсидії, можуть скористатися безвідсотковою розстрочкою на оплату житлово-комунальних послуг: "родина може сплатити послуги, які споживає сьогодні, протягом 12 місяців".

"Важливим для мене є наступне, щоби кожна українська родина була обігріта, щоби кожна українська родина отримала компенсацію", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку