українська російська англійська
Павло Розенко: Кількість родин, які звертаються за субсидіями, збільшуватиметься протягом листопада-січня
08.11.2016 | 12:59
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на селекторній нараді з питань реалізації програми житлових субсидій наголосив на необхідності посилити роботу управлінь соціального захисту населення на місцях у зв’язку зі збільшенням кількості родин, які звертаються за субсидіями.

«За минулий тиждень близько 97 тис українських родин вперше звернулися за субсидією. Ми розуміємо, що це ще не пік звернень, адже в минулому році в опалювальний період пікові показники таких звернень становили 150-160 тис родин за тиждень. У листопаді, грудні і січні ми прогнозуємо найбільше навантаження на управління соцзахисту щодо оформлення субсидій. У зв’язку з цим необхідно забезпечити належну роботу управлінь», - сказав Павло Розенко.

Для посилення ефективності роботи з призначення субсидій, Павло Розенко закликав очільників місцевих державних адміністрацій скористатися механізмами, які використовувалися і в минулому опалювальному сезоні: залучити до процесу оформлення субсидій працівників з інших структурних підрозділів адміністрацій, відділень пенсійного фонду, служб зайнятості. Він також наголосив на можливості, у разі необхідності, залучати до цього процесу безробітних, які перебувають на обліку в службах зайнятості.

Для допомоги органам соціального захисту населення в оформленні субсидій залучатимуться поштарі, сільські ради та комунальні підприємства. «Ще одне важливе питання – збільшення кількості точок входу для подачі на субсидії. «Укрпошта» отримала доручення, вони готові і збирають заявки на субсидії. А також – залучення уповноважених в селах до роботи по субсидіях. І безумовно залучення ОСББ, ЖЕКів та інших комунальних підприємств для допомоги прийому та заповнення заяв», – сказав він.

Павло Розенко зазначив, що всі необхідні від Уряду рішення задля покращення процесу призначення субсидій, вже підготовлені і будуть ухвалені на найближчих засіданнях Кабінету Міністрів. «Починаючи від покращення матеріально-технічного забезпечення управлінь, завершуючи встановленням надбавок тим працівникам, які працюють у важких умовах», - додав Віце-прем’єр.

 

версія для друку