українська російська англійська
Павло Розенко головам ОДА: Два-три дні є, щоб подати конкретні графіки залучення домогосподарств до системи субсидій, у тих, хто досі цього не зробив
08.11.2016 | 13:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на селекторній нараді з питань реалізації програми житлових субсидій звернувся до голів ОДА з вимогою негайно подати затверджені графіки залучення домогосподарств до системи субсидій по кожному району.

«Цифрові плани залучення домогосподарств до системи субсидій доведені до кожної області. Проте лише Вінницька, Миколаївська, Запорізька, Закарпатська, Рівненська, Черкаська, Київська, Полтавська, Дніпропетровська ОДА та місто Київ затвердили і передали конкретні графіки – зобов’язання по кожному району. По інших областях інформації немає. Тому у тих, хто досі цього не зробив, є 2-3 дні, щоб затвердити необхідні плани та передати їх нам», - сказав Павло Розенко.

Павло Розенко також доручив посилити на місцях інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо програми житлових субсидій.

«У нас є абсолютно чітка картина, як висвітлюється програма субсидій у ЗМІ. Де краща робота, там вищий відсоток призначених субсидій. Я особисто звертаюся до представників Одеської, Харківської, Полтавської, Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей посилити роз'яснювальну роботу в ЗМІ щодо програми субсидій», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку