українська російська англійська
Сподіваюся, що локалізація виробництва вітчизняної сільськогосподарської продукції суттєво зросте, - Тарас Кутовий
08.11.2016 | 13:29
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відкрив Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

Міністр висловив сподівання, що з часом, локалізація вітчизняного виробництва сільськогосподарської продукції суттєво зросте.

«Є дуже велике бажання Уряду, є чітка позиція Прем’єр-Міністра, є моя позиція, щоби локалізація виробництва, яка відбувається сьогодні в Україні, була дуже високою. Як мінімум більше 50-60%. Тому я закликаю всіх учасників бачити своє майбутнє в Україні думати про те, аби відкривати тут виробничі потужності», - зазначив Міністр.

За словами Тараса Кутового, перспективи зростання обсягів виробництва в Україні просто колосальні. «Якщо ми на 30-40% піднімемо технологічно ті наші потужності, які сьогодні вже є, то ми неймовірно в обсягах будемо видимі навіть на міжнародній арені», - говорить Тарас Кутовий.

Також Міністр звернув увагу гостей та учасників заходу, на високий рівень організації виставки. «Є ізраїльський павільйон, є французький, німецький павільйони і це говорить про те, що рівень виставки вже європейський. Це те, що кидається сьогодні в очі і всі з нас, хто були на міжнародних виставках, бачимо, що ми дуже схожі до того, що відбувається по всьому світу і це прекрасно», - відзначив Міністр.

Насамкінець, очільник аграрного відомства побажав учасникам виставки вдалих переговорів, більше підписаних контрактів, та довгострокових стосунків із клієнтами.

 

версія для друку