українська російська англійська
Група іноземних радників стратегічного рівня розпочала практичний етап роботи в Міністерстві оборони України
08.11.2016 | 13:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 листопада, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів робочу зустріч з групою іноземних радників стратегічного рівня.

Під час зустрічі вони обговорили ситуацію на Сході України та подальшу їх роботу у вітчизняному оборонному відомстві.

Зокрема, йшлося про те, що наразі стратегічні радники із Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади та Литовської Республіки перейшли від ознайомчого етапу – до практичної роботи.

«Важливим для нас є оцінка та допомога у всіх сферах розпочатих реформ. Тому, найближчим часом відбудуться зустрічі групи радників із головами підкомітетів Комітету Реформ Міністерства оборони України», сказав Степан Полторак.

Міністр оборони України наголосив, що така робота – неабияк важлива для успішного втіленні реформ та впровадження міжнародного досвіду.

«Результати роботи колективу залежать від атмосфери та того, як люди сприймають один одного, – зазначив Міністр оборони. – Переконаний, діяльність групи іноземних радників стратегічного рівня, буде успішною та плідною, адже у вас є досвід та велике бажання допомогти і вже склалися чудові відносини між собою, що сприятиме роботі. Міністерство оборони зі свого боку готове підтримувати ваші ініціативи та максимально забезпечити необхідний робочий процес», — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

У свою чергу, звертаючись до Міністра оборони України, іноземні радники високо оцінили ті досягнення, яких уже вдалося здобути українському війську за останні два роки. Також, представники чотирьох різних суверенних держав запевнили, що мають чимало ідей, як для обміну досвідом, так і розвитку двосторонніх відносин, та висловили бажання долучитися до практичного етапу реформування українського оборонного відомства.

 

версія для друку