українська російська англійська
Іноземні радники стратегічного рівня нададуть експертну оцінку Проекту Держпрограми розвитку ЗС України, - Степан Полторак
08.11.2016 | 14:39
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Іноземні радники стратегічного рівня нададуть експертну оцінку Проекту Держпрограми розвитку ЗС України. Про це наголосив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак під час робочої зустрічі з групою іноземних радників стратегічного рівня.

«Проект Державної програми розвитку Збройних Сил України знаходиться на фінальній стадії розробки, але наразі ми зацікавлені, аби іноземні колеги в якості експертів висловили свою думку та надали конструктивні зауваження чи пропозиції стосовно напрацьованого документу, — зазначив Міністр оборони України. — Нам необхідно врахувати іноземний досвід, адже однією з цілей реформування є набуття повної взаємосумісності з арміями країн-членів Альянсу».

Нагадаємо, що з 8 листопада стратегічні радники із Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади та Литовської Республіки розпочали свою роботу в Міністерстві оборони України, де долучилися до процесу реформування оборонного відомства та Збройних Сил в цілому.

 

версія для друку