українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Санкції не можна зупиняти до повного виконання "Мінська" і повернення Україні всіх її територій включно з Кримом
08.11.2016 | 16:41
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Перебуваючи з дводенним робочим візитом у Брюсселі, Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Генеральним секретарем Європейської служби зовнішньої діяльності Хельгою Шмід.

Сторони обговорили стан імплементації Мінських домовленостей і ситуацію на cході України. Віце-прем’єр-міністр наголосила на необхідності збереження консолідованої позиції ЄС у питанні подальшого санкційного тиску на РФ до повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України. «Санкції не можна зупиняти до повного виконання Мінських домовленостей і повернення Україні всіх її територій включно з Кримом», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона підкреслила необхідність розробки «дорожньої карти», яка визначить конкретні терміни імплементації Мінських угод.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала сторону ЄС про прогрес реформ в Україні, зокрема, успішне завершення першого етапу електронного декларування.

Окремо співрозмовниці обговорили підготовку до Саміту Україна-ЄС, що відбудеться у Брюсселі 24 листопада, а  також перспективи запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.

 

версія для друку