українська російська англійська
Сподіваюся, що локалізація виробництва вітчизняної сільськогосподарської продукції суттєво зросте,- Тарас Кутовий
08.11.2016 | 17:08
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відкрив Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

Міністр висловив сподівання, що з часом локалізація вітчизняного виробництва сільськогосподарської продукції суттєво зросте. «Є дуже велике бажання Уряду, є чітка позиція Прем’єр-міністра, є моя позиція, щоби локалізація виробництва, яка відбувається сьогодні в Україні, була дуже високою. Щонайменше більше 50-60%. Тому я закликаю всіх учасників бачити своє майбутнє в Україні, думати про те, аби відкривати тут виробничі потужності», - зазначив Міністр. За словами Тараса Кутового, перспективи зростання обсягів виробництва в Україні просто колосальні.

«Якщо ми на 30-40% піднімемо технологічно ті наші потужності, які сьогодні вже є, то ми неймовірно в обсягах будемо видимі навіть на міжнародній арені», - говорить Тарас Кутовий. Також Міністр звернув увагу гостей та учасників заходу на високий рівень організації виставки. «Є ізраїльський павільйон, є французький, німецький павільйони, і це свідчить про те, що рівень виставки вже європейський. Це те, що впадає нині в очі, і всі з нас, хто був на міжнародних виставках, бачить, що все дуже схоже до того, що відбувається по всьому світу, і це прекрасно», - зазначив Міністр.

Насамкінець очільник аграрного відомства побажав учасникам виставки вдалих переговорів, більше підписаних контрактів та довгострокових стосунків із клієнтами.

 

версія для друку