українська російська англійська
За січень-жовтень 2016 року аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на 10,5 млн грн
09.11.2016 | 09:13
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-жовтня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,5 млн грн.

За матеріалами управління правоохоронні органи розпочали десять досудових розслідувань, а також вручили чотири письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Економічного ефекту на 6,3 млн грн удалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці управління за результатами державних фінансових аудитів.

За порушення фінансової дисципліни 105 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 118 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 4 млн грн.

 

версія для друку