українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
09.11.2016 | 09:20
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, збільшився та залишався інтенсивним.

Загалом в обидва напрямки через КПВВ прослідувало 22,6 тисячі осіб та 3,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5770 осіб та 615 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5215  осіб та 1075 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4490 осіб та 1510 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3130 осіб та 705 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4005 осіб.

Сьогодні зранку у КПВВ «Майорське» для перетину лінії розмежування знаходилося 40 автомобілів, які рухалися на в'їзд з неконтрольованої території, а в зворотному напрямку прямувало 170 автівок. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд перебувало 250 та 180 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» 50 транспортних засобів зафіксовано тільки на виїзд з неконтрольованої території. Ще 120 та 60 автомобілів на в’їзд та виїзд перебувало в КПВВ «Гнутове».

Також у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке», «Майорське» та «Мар’їнка» прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 4 автомобілі, якими перевозили різноманітні товари та інше. Зокрема, з порушенням правил переміщення вантажів до неконтрольованої території везли морожену рибу, каву, тюнери до кабельного телебачення, автозапчастини на загальну суму 32 тисячі гривень та грошові кошти у сумі 321 тисяча гривень і 56 карток різних банків.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» та «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували 2 випадки, коли наш співвітчизник та громадянин Пакистану  намагалися «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду в розмірах одна тисяча та 200 гривень. На свої пропозиції вони отримали від правоохоронців категоричні відмови, після чого порушників було передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 17 вантажних автомобілів з благодійною допомогою. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області будівельні матеріали, дитяче харчування, медичне обладнання та продуктові набори загальною вагою 234 тонни.

 

версія для друку