українська російська англійська
Перший пусковий комплекс ОХМАТДИТу планують ввести в експлуатацію 1 червня 2017 року, - Володимир Кістіон
09.11.2016 | 10:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Згідно з поновленими планами будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» на початок квітня заплановано завершити будівельні роботи на першому пусковому комплексі, а 1 червня планується відкриття цього пускового комплексу.

Про це йшлося на виїзній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, що відбулася на будівельному майданчику нового корпусу дитячої лікарні 8 листопада.

«Для оптимізації будівельного процесу було прийнято рішення про розподіл об'єкту на пускові комплекси. До першого пускового комплексу входять три блоки Д, С, Е та частково блок Б. Цей комплекс планують ввести в експлуатацію 1 червня 2017 року. Тут будуть розміщуватися діагностично-лікувальні та лабораторні приміщення. Також буде запущено лінійний прискорювач та МРТ», - наголосив Володимир Кістіон, підводячи підсумки наради.

Він наголосив на тому, що зараз на майданчику інтенсивно ведуться будівельні роботи майже по всіх напрямках.

«На будівельному майданчику працює понад 100 працівників і кількість постійно нарощується. Роботи ведуться по всіх інженерних мережах, проводяться внутрішні оздоблювальні роботи, будується підземний паркінг», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Він також закцентував увагу на тому, що вдалося вирішити застарілу проблему, яка потребувала негайного реагування.

«Нарешті вирішено питання із покрівлею. Раніше через неякісне виконання робіт з облаштування покрівлі під час дощу вода потрапляла всередину будівлі, що, безперечно, мало негативні наслідки для внутрішніх конструкцій. Зараз цю проблему подолано: дах накривають спеціальною мембраною, яка запобігає затіканню води», - зауважив Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, що тримає будівельний процес на особистому контролі, регулярно проводить наради, де вирішуються поточні питання.

 

версія для друку