українська російська англійська
Голова Уряду закликає небайдужих професіоналів брати участь у конкурсах на посади державних секретарів: Приходьте на державну службу і змінюйте ситуацію в країні
09.11.2016 | 14:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає реформаторів та небайдужих громадян брати участь у відкритих конкурсах на заміщення посад державних секретарів.

"Я сьогодні закликаю реформаторів, людей, яким не байдужа доля нашої країни: подавайте свої заявки, беріть участь у цих конкурсах, приходьте на державну службу і віддавайте свій обов'язок для того, щоб Україна змінювалася", - зазначив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Голова Уряду зауважив, що в Україні триває реформа державної служби. Однією з її важливих складових є проведення вперше публічних, відкритих конкурсів на посади державних секретарів.

Прем’єр-міністр зауважив, що відкриті "сотні вакансії, на які можуть претендувати не по блату, як це було традиційно, а люди, які своїми знаннями, здібностями, прагненнями можуть приходити і змінювати ситуацію в країні".

"Це абсолютно публічні вакансії для українських громадян",  - наголосив він.

 

версія для друку