українська російська англійська
Володимир Кістіон: Утворення незалежного оператора - це перший крок у ліквідації монополії НАК "Нафтогаз України" та процесі анбандлінгу компанії
09.11.2016 | 14:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

9 листопада Уряд прийняв рішення щодо утворення нового оператора газотранспортної системи України – ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, який очолює Робочу групу з прискорення реформування НАК «Нафтогаз України» (в рамках якої було схвалено відповідний проект постанови), зазначив, що це рішення дає початок процесу анбандлінгу НАК «Нафтогаз України».

«Утворення нового незалежного оператора газотранспортної системи – це тільки перший крок у ліквідації монополії НАК «Нафтогазу», а також у проведенні анбандлінгу НАК «Нафтогаз», тобто відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу. Це є виконання наших зобов’язань перед європейським Енергетичним співтовариством, виконання умов Третього енергетичного пакета», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Він наголосив, що попереду ще дуже багато роботи в рамках реформування НАК «Нафтогаз України», а також висловив впевненість у виконанні зобов’язань, які взяла на себе Україна у цій сфері.

«Я розумію, що це тільки перший крок, попереду ще досить велика і важка робота, але розпочинаючи досить ефективно і вдало, ми виконаємо ті зобов’язання, які принесуть користь, в першу чергу, народу України і безпосередньо компаніям, які працюють на ринку газу», - відзначив Володимир Кістіон.

 

версія для друку