українська російська англійська
Володимир Гройсман: Міністерство охорони здоров'я має бути очищене від корупціонерів та саботажників
09.11.2016 | 16:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за кадрове оновлення Міністерства охорони здоров'я України, що дозволить звільнити його від чиновників, що саботують необхідні зміни.

Під час засідання Уряду у середу звертаючись до в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун Прем’єр-міністр заявив: "Уляна, я вас дуже прошу, "зачистити" Міністерство від ворогів держави і людей. Звільняйте їх, підпишіть наказ про реорганізацію Міністерства - усіх на вулицю - тих, хто не розуміє, навіщо він там знаходиться - і давайте оголошуйте чесні конкурси, відкриті і публічні, запрошуйте людей для того, щоб наводити порядок далі".

За його словами, деякі чиновники міністерства, що працюють десятки років, чинять спротив впровадженню необхідних рішень.

"Ми тільки підбираємося до суті, знаходять якісь зачіпки, знаходять якісь моменти, не беруть трубку, не виходять [на зв'язок]. Це катастрофа!" - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр навів приклад наради Міністерства охорони здоров'я, що нещодавно була проведена під його головуванням: "Напроти тебе сидять чиновники – начальник відділу, начальник управління –  вони просто в очі дивляться і тебе дурять".

Голова Уряду наголосив, що система охорони здоров'я корупційно хвора.

"Саботаж всередині [Міністерства], на фармаринку, реєстр пацієнтів - в приватних руках - нормальної лексики не вистачає", - зазначив Володимир Гройсман.

Говорячи про запровадження системи референтного ціноутворення та реімбурсації ліків за трьома категоріями, Прем’єр-міністр подякував "за мужність" і роботу в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляні Супрун та Міністру Кабінету Міністрів України Олександру Саєнку: "Вони разом на своїх плечах витягли цю тему", - зазначив Голова Уряду.

 

версія для друку