українська російська англійська
Заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін провів робочу зустріч із представниками Світового Банку
09.11.2016 | 17:51
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

9 листопада заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін провів робочу зустріч з керівником програм Світового Банку з питань охорони здоров’я, освіти, соціального захисту та вразливості внаслідок конфлікту Фон Зао.

Темою зустрічі стало проведення пенсійної реформи в Україні. „Реформа вкрай потрібна, - заявив під час промови очільник делегації Світового Банку Фон Зао. - І наша робота полягає в тому, щоб представити вам дані та розрахунки”.

„У відповідь ми хочемо почути від української сторони, як ми будемо рухатися далі”, - додав він. Представники Світового Банку надали українській стороні презентацію, яка фіксує поточну ситуацію з проблемами та викликами у пенсійній сфері, що сьогодні стоять перед Україною, та варіанти їх вирішення.

У відповідь заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін подякував представникам Світового Банку за плідну співпрацю та запевнив у ретельному вивченні та опрацюванні усіх пропозицій, що їх надає Світовий Банк. „Те, що пропонується, є інноваційними рішеннями для нас, які зможуть допомогти нам у довгостроковій перспективі. Разом із тим є багато проблем, які потребують вирішення вже сьогодні”, - сказав він.

Також заступник Міністра акцентував увагу присутніх на необхідності проведення широкого діалогу з громадськістю щодо усіх змін у соціальній сфері. „Нам потрібно шукати узгодження наших рішень не лише з іншими органами державної влади, але й з суспільством, у тому числі через громадські організації”, - наголосив Віталій Мущинін.

 

версія для друку