українська російська англійська
Уряд упорядкував умови оплати праці працівників національних і державних циркових організацій
09.11.2016 | 19:21
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Уряд вніс зміни в чинні нормативно-правові акти з метою упорядкування  умов оплати праці та збереження досягнутого рівня оплати праці  працівників національних і державних циркових організацій. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 9 листопада.

Проектом постанови, розробленої Міністерством культури України, запропоновано внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» з метою приведення локальних нормативно-правових актів Мінкультури до вимог чинного законодавства та збереження діючих умов оплати праці працівників національних і державних циркових організацій.

Крім того, внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. №247 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами», що надасть можливість врегулювати питання отримання прибутку державними підприємствами та організаціями, що отримують фінансову підтримку з державного бюджету.

 

версія для друку