українська російська англійська
Аудитори Херсонщини за десять місяців 2016 року забезпечили відшкодування втрат майже на 13 млн грн
10.11.2016 | 09:22
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – жовтня 2016 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 12,6 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів і за результатами участі працівників управління у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 25 досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 63 управлінські рішення.

Економічного ефекту на суму більш як 24 млн грн вдалося досягти через упровадження керівниками об’єктів контролю пропозицій, які надали фахівці управління за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені фінансові порушення 140 посадових осіб підприємств та установ притягнуто до адміністративної відповідальності, 51 – до дисциплінарної та матеріальної, 13 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,4 тис. грн.

 

 

версія для друку