українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
10.11.2016 | 09:46
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався динамічним. Загалом в обидва напрямки через КПВВ прямувало 23,2 тисячі осіб та 3,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 6090  осіб та 625 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5900 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4570 осіб та 875 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2935 осіб та 660 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 3750 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ «Майорське» для перетину лінії розмежування знаходилося 30 автомобілів, які рухалися на в'їзд з неконтрольованої території, а в зворотному напрямку прямувало 170 автівок. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд перебувало 220 та 180 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» загалом знаходилося 20 авто, які рухалися на в’їзд, та 45 авто, які рухалися на виїзд. 30 автомобілів на виїзд перебувало в КПВВ «Гнутове», а на в’їзд транспортних засобів не було.

Прикордонники, які несуть службу на лінії розмежування, продовжують виконувати завдання щодо недопущення перевезення товарів, які переміщуються з порушеннями. Так, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Майорське» прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 7 автомобілів, якими до неконтрольованої території перевозили товари на суму майже 260 тисяч гривень. Ще одне авто з півтонною зерна виявили прикордонники на КПВВ «Мар’їнка». Транспортний засіб прямував з тимчасово неконтрольованої території з вантажем на 40 тисяч гривень. Автомобілі з товарами передані взаємодіючим підрозділам.

Крім того, прикордонники Краматорського загону у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» виявили та затримали громадянку України, яку розшукували правоохоронні органи за скоєння кримінального правопорушення, а саме крадіжки. Зазначимо, що прямувала вона до тимчасово неконтрольованої території, але сховатися від українського правосуддя їй так і не вдалося. Нашу співвітчизницю передано співробітникам поліції в Донецькій області.

 

версія для друку