українська російська англійська
Володимир Кістіон обговорив з представниками іноземних дипломатичних місій та міжнародних фінансових організацій в Україні питання реформування НАК "Нафтогаз України"
10.11.2016 | 10:21
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

9 листопада відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона з представниками іноземних дипломатичних місій та міжнародних фінансових організацій в Україні з питань реформування НАК «Нафтогаз України».

У зустрічі взяли участь Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, заступник Голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен, радник з питань економіки Посольства США в Україні Вільям Лаітінен, експерти з газових питань Світового Банку та Секретаріату Енергетичного Співтовариства, відповідальні представники Посольства США в Україні та Представництва ЄС в Україні.

У ході зустрічі Володимир Кістіон проінформував про результати роботи Кабміну у напрямку реформування НАК «Нафтогаз». Зокрема, він наголосив на тому, що на останньому засіданні Уряду було прийнято рішення про утворення нового незалежного оператора газотранспортної системи України – ПАТ «Магістральні газопроводи України». Крім цього, було затверджено зміни до плану реструктуризації НАК «Нафтогаз України». Віце-прем’єр-міністр закцентував увагу міжнародних партнерів на необхідності постійного конструктивного діалогу задля швидшого узгодження позицій і, відповідно, прийняття ефективних рішень.

Представники міжнародних організацій високо оцінили конкретні результати зусиль українського Уряду у проведенні реформ в енергетичному секторі, а також швидкий темп роботи у цьому напрямку. Вони також запевнили українську сторону у готовності до продовження конструктивної співпраці.

 

 

версія для друку