українська російська англійська
МІП: Комісія з питань відновлення мовлення розглянула питання щодо будівництва нових веж у Покровську та Чонгарі
10.11.2016 | 11:27
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

9 листопада під час чергового засідання комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП було презентовано інфографіку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо видачі нових частот на FM-хвилях.

У порядку денному було також питання будівництва комунікаційної інфраструктури, організації цифрового, середньохвильового та FM-мовлення на території проведення АТО та для Автономної Республіки Крим. Зокрема, члени комісії розглянули питання, пов’язані з будівництвом нових веж у м. Покровському Донецької області та біля селища Чонгар Херсонської області.

Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко доповів про ініціативи приватних компаній, які отримали повну підтримку органів влади та в найближчі місяці розпочнуть монтаж конструкцій.

Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський заявив: "Комісія також готується до розширення малопотужного FM-мовлення на лінії розмежування та територіях розташування військових частин.

Оскільки 8 листопада Національна рада надала дозволи на тимчасове мовлення на трьох КПВВ: Зайцеве (перенесений до Майорська) і Новотроїцьке Донецької області та Станиця Луганська Луганської області".

Під час обговорення були визначені проблемні питання розвитку цифрового мовлення. Наразі готуються рекомендації щодо покриття цифровим сигналом «білих плям» у зоні АТО та на півдні Херсонської області.

Як відомо, до складу комісії входять представники Національної ради, Міністерства інформаційної політики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства оборони, СБУ, Українського державного центру радіочастот, Концерну РРТ, Національної телекомпанії України тощо.

 

версія для друку