українська російська англійська
Прем'єр-міністр розпочав робочу поїздку до Херсонської області та оглянув роботи з реконструкції у Міжнародному аеропорту "Херсон"
10.11.2016 | 12:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер розпочав робочу поїздку до Херсонської області.

Голова Уряду ознайомився із ходом ремонтно-будівельних робіт з реконструкції перону та рубіжних доріжок Міжнародного аеропорту "Херсон".

Як зазначив в.о. директора комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» Григорій Усік, презентуючи програму залучення інвестицій і перспектив розвитку Міжнародного аеропорту «Херсон», в аеропорту триває програма відновлення його інфраструктури.

Зокрема, за два роки було відремонтовано два зали – вильоту і прильоту, відновлено пасажирські термінали, встановлено стійки для реєстрації пасажирів, побудовано два багажних відділення, замінено частину огорожі аеропорту тощо. Також ведуться ремонтні роботи всередині аеровокзального комплексу, майже на 80% збудовано митний склад, оновлено кімнати контрольно-пропускного пункту, об'єкт системи посадки, трансформаторну підстанцію. Крім того, тривають відновлювальні роботи перону для тимчасової стоянки повітряних суден. Було закуплено та встановлено необхідне спеціальне обладнання для технічного облаштування аеропорту.

В аеропорту щоденно курсують літаки міжнародного сполучення, зокрема між Херсоном та Стамбулом. Також зокрема планується відновлення рейсу Херсон – Київ.

 

 

версія для друку