українська російська англійська
На Житомирщині у 128 населених пунктах оновили нормативну грошову оцінку земель
10.11.2016 | 12:15
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядники Житомирщини з початку року оновили нормативну грошову оцінку земель у 128 населених пунктах регіону. Загальна площа охопленої території становить 21,1 тис. гектарів.

На проведення нормативної грошової оцінки використали 1,209 млн гривень. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів місцевих бюджетів, у тому числі коштів, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

За результатами проведення оцінки земель населеного пункту готується технічна документація, яка затверджується місцевою радою. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформлюються як витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

До кінця поточного року та протягом І півріччя 2017 року землевпорядники Житомирщини планують провести роботи з нормативної грошової оцінки земель у 188 населених пунктах.

Нагадаємо, усього у Житомирській області налічується 1668 населених пунктів загальною площею 312,8 тис. гектарів. Первинна нормативна грошова оцінка земель проведена на території усіх поселень.

 

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні й даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників і механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

 

 

версія для друку