українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко та Посол Китаю в Україні Ду Вей обговорили співпрацю в гуманітарній сфері
10.11.2016 | 14:07
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ду Веєм. Головними темами зустрічі були актуальні питання розвитку українсько-китайських відносин, а також зміцнення співпраці в гуманітарній сфері між двома народами.

«Ми зацікавлені в тому, щоб українсько-китайські відносини поглиблювалися й надалі. Хочу висловити вдячність за підтримку спільних наукових і освітніх проектів, які зараз активно реалізовуються і мають велике значення для нашої країни. Особливо важливими, на мою думку, є ті ініціативи, у яких задіяна молодь – це лише посилює дружбу між нашими народами», - зазначив В’ячеслав Кириленко.  

Під час зустрічі сторони приділили значну увагу обговоренню спільних проектів у науці, освіті, спорті та культурі. Окремо торкнулися питання поглиблення співпраці щодо обміну студентами між Україною та Китаєм. Крім цього, йшлося про можливості напрацювання та впровадження спільної програми задля молодіжного обміну з метою культурного збагачення. Також сторони обговорили питання проведення у наступному році заходів в рамках відзначення 25-ліття встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

 

версія для друку