українська російська англійська
Геннадій Зубко: Продовжуємо українсько-білоруську виробничу кооперацію та спільний випуск техніки для метро, залізниці та пожежників
10.11.2016 | 15:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Білорусь та Україна продовжить виробничу кооперацію та спільний випуск на території двох країн комунальної, дорожньо-будівельної, пожежної та пасажирської техніки. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами 24-го засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у Мінську.

Він також додав, що буде розширено лінійку білоруської сільськогосподарської техніки та обладнання для АПК, що випускаються на території України. «Крім того, розглядається можливість спільного українсько-білоруського виробництва залізничної техніки, вагонів метро та ескалаторів. А також можливість спільного випуску вантажних моторних транспортних засобів екологічного класу "Євро-6" і автокомпонентів до них. Адже з 1 січня 2018 р. Україна переходить на цей екологічний стандарт», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 листопада у Мінську відбулося 24-е засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка. 

 

версія для друку