українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Навчальним закладам потрібно надати більше автономії, що стимулюватиме їхній розвиток
10.11.2016 | 16:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд підтримує надання автономії навчальним закладам, що сприятиме їхньому розвитку та ефективному вирішенню проблем. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час зустрічі із курсантами та професорсько-викладацьким складом Херсонської державної морської академії.

"Багатьом вузам потрібно надати більше автономії. Зарегульованість гальмує розвиток. Наше завдання - не заважати вам розвиватися", - заявив Володимир Гройсман.

Він зазначив, що Міністерство освіти і науки України має відповідний план, і Уряд підтримує надання більшої автономії навчальним закладам.

За його словами, навчальні заклади самі мають розуміти, як їм управляти.

"Коли навчається 7 тисяч студентів і 100% працевлаштування, що ще потрібно державі від навчального закладу? Мені більше нічого не треба, якщо 7 тисяч студентів будуть успішними, я буду вам аплодувати, - зауважив Прем’єр-міністр на прикладі Херсонської державної морської академії. - Якщо 15 тисяч сімей моряків будуть щасливими, забезпеченими, люди будуть задоволеними, мені більше нічого не треба. Єдиний критерій - це якість освіти, ваше працевлаштування, а як ви будете фінансувати ремонти, вікна міняти - це не моє питання".

 

 

версія для друку