українська російська англійська
МІП представило напрями посилення роботи щодо інформаційної реінтеграції Донбасу
10.11.2016 | 17:18
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

10 листопада 2016 року в Будинку Уряду відбувся брифінг керівництва Міністерства інформаційної політики України щодо посилення роботи в напрямі інформаційної реінтеграції Донбасу, а також спільної роботи над централізованою системою моніторингу та аналізу.

За словами Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, МІП розуміє, що недостатньо тих 60 передавачів, встановлених в зоні АТО; розповсюдження друкованих ЗМІ по периметру зіткнення; встановлення супутникових антен та тюнерів, які були закладені в основу проектів МІП у напрямі інформаційної реінтеграції Донбасу.

Тому під час заходу Юрій Стець представив нового радника з питань інформаційної реінтеграції Донбасу Дмитра Ткаченка, керівника аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас».

«Зараз ми беремо в команду Дмитра Ткаченка, в якого є розуміння роботи в цьому напрямі, який має розробити Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу, що базуватиметься на дослідженні особливостей свідомості та ідентичності жителів підконтрольних і непідконтрольних територій Донецької, Луганської областей», - сказав Міністр, додавши, що це значно посилить висвітлення суспільно-важливих тем із зони АТО в інформаційному просторі держави та світу.

Міністр також нагадав про оновлений склад Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП, що також активізувало роботу по відновленню мовлення в зоні АТО.

Дмитро Ткаченко, новопризначений радник, керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас», презентував розроблену аналітичним центром Стратегію деокупації та реінтеграції Донбасу, яка зокрема включає комунікаційну складову, та поділився планами:

«На посаді радника я проводитиму регулярні кількісні та якісні дослідження – аналіз і розробку та реалізацію комунікаційних кампаній.

Зокрема на основі вже розробленої нашим центром Стратегії деокупації та реінтеграції Донбасу, саме її конмунікаційної складової та аналітичних даних, буде розроблено Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу», - сказав Ткаченко.

Артем Біденко, заступник Міністра інформаційної політики України, зауважив, що МІП до кінця року планує презентувати Уряду модель роботи над централізованою системою моніторингу та аналізу. «Над цим питанням МІП працює спільно з Центром контент-аналізу, на основі підписаного меморандуму», сказав він.

У свою чергу Олександр Маріковський, керуючий партнер Центру контент-аналізу, представив спільно напрацьовану Центром та МІП модель аналізу державних комунікацій.

«Ми розуміємо, що єдина комунікаційна модель має бути реалізована лише на аналітичній web-платформі. Це дасть змогу покращити якість державних комунікацій», - сказав Олександр Маріковський.

У заході взяли участь: Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України; Артем Біденко, заступник Міністра інформаційної політики України; Дмитро Ткаченко, керівник аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас»; Олександр Маріковський, керуючий партнер Центру контент-аналізу.

 

версія для друку