українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
11.11.2016 | 09:25
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишається динамічним. Протягом минулої доби він характеризувався певним зменшенням.

Загалом контрольні пункти в’їзду-виїзду перетнуло 20,7 тисячі осіб та 2,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5785 осіб та 535 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5775 осіб та 1060 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5070 осіб та 955 транспортних засобів;

«Гнутове» – 25  осіб та 10  транспортних засобів;

«Станиця Луганська» –  4020 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ, на в’їзд та виїзд, знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/160; «Мар’їнка» – 250/200; «Новотроїцьке» – 0/50; «Гнутове» – 0/0.

Також відзначимо, що сьогодні КПВВ «Гнутове» знову вчасно не розпочав роботу. Це пов’язане з тим, що навпроти контрольного пункту російські найманці не здійснюють пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування на своєму блокпосту в н.п.Октябр. Нагадаємо, вчора вони не пропустили жодного автомобіля ні на в'їзд, ні на виїзд.

Крім того, у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 3 автомобілі, якими перевозили товари народного споживання, кабель та розподільні коробки на загальну суму майже 160 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Правоохоронці Краматорського загону запобігли спробі дачі хабара громадянином України та встановленим порядком задокументували цей факт. Українець, який пропонував кошти у КПВВ «Майорське», отримав від прикордоннків категоричну відмову на неправомірну пропозицію і в подальшому був переданий співробітникам Національної поліції в Донецькій області. Наш співвітчизник пропонував прикордонникам 1,5 тисячі гривень.

 

версія для друку