українська російська англійська
Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень - жовтень 2016 року забезпечило відшкодування втрат на понад 18 млн грн
11.11.2016 | 09:37
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – жовтня 2016 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 18 млн грн.

За підсумками контрольних заходів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств і установ прийняли 86 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок правоохоронні органи розпочали 21 досудове розслідування.

За допущені порушення 129 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 54 – до дисциплінарної та матеріальної, 7 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 24,4 млн грн.

 

версія для друку