українська російська англійська
Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду
11.11.2016 | 15:49
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Під час візиту Президента України Петра Порошенко до Словенії 8 листопада поточного року було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Ринковою інспекцією Республіки Словенія.

Підписання Меморандуму є важливим кроком для  подальшого розвитку відносин у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду між Україною та Республікою Словенія в інтересах розбудови взаємних торговельно-економічних зв’язків і зміцнення добросусідських відносин між державами.

Згідно з текстом Меморандуму до конкретних напрямів співпраці відносяться взаємне ознайомлення з методами контролю та досвідом, накопиченим під час застосування європейських норм та директив, а також двосторонній обмін досвідом у сфері діяльності лабораторій та розгляду скарг. Сторони домовилися про обмін публікаціями з питань захисту прав споживачів та інформуватимуть про свою діяльність, зокрема про заплановані міжнародні конференції та семінари у відповідній сфері.

 

версія для друку