українська російська англійська
Земельні торги на Львівщині: інвестори сплачуватимуть до місцевих бюджетів понад шість мільйонів гривень щорічно
11.11.2016 | 15:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За результатами земельних аукціонів, які були організовані у 2016 році Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, було продано права оренди 126 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 2,3 тис. га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 6,2 млн гривень. Ці кошти орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

«Збільшилася зацікавленість потенційних покупців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. А завдяки організації аукціонів отримуємо найкращу ціну за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у врегулюванні земельних відносин на місцях», – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області.

На останньому земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 10 листопада, ціна продажу права оренди земельних ділянок зросла у 2,5 раза. Було продано права оренди семи ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у Городоцькому та Жидачівському районах загальною площею 144,8 гектара. У результаті торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 327 тисяч гривень (стартова ціна становила 127 тис. гривень). За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років.

Довідково

Наступні земельні торги з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 17 листопада  цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

 

версія для друку