українська російська англійська
Геннадій Зубко провів засідання оперативного штабу через погіршення погодних умов
11.11.2016 | 15:52
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Центральні органи, місцеві адміністрації і місцеве самоврядування повинні активізувати діяльність оперативних штабів з протидії негоді. Необхідно перевірити стан спеціальної та інженерної техніки, підсилити аварійні бригади з відновлення електропостачання, звернути увагу на забезпечення магістрального транспортного сполучення. На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на засіданні міжвідомчого оперативного штабу.

За його словами, необхідно поінформувати людей про очікуване погіршення погодних умов і забезпечити надійне транспортне сполучення між регіонами.

«Треба забезпечити міжрегіональне співробітництво в областях, де оголошено штормове попередження. У регіонах має бути організована цілодобова робота оперативних штабів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Укравтодору доручено у взаємодії з ОДА і КМДА залучити необхідну кількість техніки. ДСНС має підготувати техніку і групи рятувальників для забезпечення проїздів на гірських перевалах, а також для евакуації з ділянок з ускладненим проїздом і наданням допомоги громадянам», - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, ОДА і КМДА доручено перевірити стан готовності інженерної, спеціально і снігоочисної техніки до діяльності в умовах негоди, організувати взаємодію із осередками Червоного Хреста із забезпечення пунктів обігріву у випадку критичного похолодання. «Необхідно забезпечити захист людей похилого віку і зі спеціальними потребами, що проживають у сільській місцевості. Це питання має бути на контролі сільських, селищних рад, а також голів ОТГ», - наголосив Геннадій Зубко. Довідково

За повідомленням Укргідрометцентру, з 13 листопада у декількох областях України: Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька оголошено штормове попередження, яке пов’язано з сильним вітром, налипанням мокрого снігу та пониженням температури, яке може призвести до ускладнення функціонування систем життєзабезпечення.

 

версія для друку