українська російська англійська
Ігор Долгов провів зустріч з делегацією новоствореного Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони
11.11.2016 | 18:20
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 листопада, у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією новоствореного Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО).

З майбутньою роботою Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони, завданнями та цілями організації присутніх ознайомив пан Драго Кос, співголова НАКО, голова робочої групи Організації економічного співробітництва та розвитку з питань запобігання хабарництву.

«Ми вивчаємо саме першоджерела корупційного прояву, а не його наслідки, та даємо свої рекомендації», – зазначив пан Драго Кос.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов наголосив, що оборонне відомство є одним із найбільш відкритих для громадськості органів виконавчої влади.

«За 2,5 роки з початку військової агресії на сході України наша армія якісно змінилася на краще, і ми подолали цю відстань успішно завдяки підтримці суспільства. Крім того, цивільний демократичний контроль над Збройними Силами України має стати більш потужним, а механізми боротьби з корупцією більш досконалими, як зазначається у Стратегічному оборонному бюлетені», – зазначив заступник Міністра оборони України.

Ігор Долгов підкреслив, що керівництво Міністерства оборони України повністю усвідомлює відповідальність перед народом України в умовах збільшення бюджетних витрат на оборонний сектор.

Також заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції наголосив, що оборонне відомство одним із перших запровадило систему внутрішнього контролю та активно співпрацює з міжнародними організаціями, зокрема, із Transparency International.

Сторони обговорили напрями подальшої співпраці, шляхом укладення Меморандуму про порозуміння.

 

 

версія для друку