українська російська англійська
Олександр Саєнко: Уряд розпочинає поетапний процес посилення кадрового потенціалу органів виконавчої влади
11.11.2016 | 18:51
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

На виконання Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки Уряд затвердив концепцію запровадження посад фахівців з питань реформ, що дозволить посилити кадровий потенціал органів виконавчої влади. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

«В рамках реформи державного управління ми розпочинаємо поетапний процес комплексної трансформації органів виконавчої влади та посилення їх кадрового складу.  Для ефективного впровадження реформ необхідно мати потужні команди реформаторських кадрів в усіх міністерствах та центральних органах влади. Ми оголошуємо старт процесу формування таких команд з тим, щоб в кінцевому результаті отримати сильних державних менеджерів і якісно новий склад держслужбовців, які забезпечать підвищення інституційної спроможності владних структур. Ми узгодили програму дій з нашими європейськими партнерами і домовилися про фінансову підтримку», - повідомив Міністр Кабміну.

Фахівці з питань реформ – це держслужбовці, які призначатимуться на посади за результатами відкритого конкурсу згідно з Законом України «Про державну службу», вони відповідатимуть за впровадження ключових реформ та матимуть спеціальні умови оплати праці. Перелік посад фахівців з питань реформ формуватимуть міністри і затверджуватиме уряд. Фахівці з питань реформ, окрім передбачених законодавством окладу та доплат для держслужбовця, будуть отримувати додаткові стимулюючі виплати. Фінансування здійснюватиметься з державного бюджету. Витрачені на стимулюючі виплати кошти держбюджету будуть компенсовані завдяки фінансовій підтримці ЄС.

 

 

 

Документи:
Фахівці з питань реформ
версія для друку